Warning: Undefined variable $aria_label in /home/bemybutter/domains/bemybutterfly.com/public_html/wp-content/themes/butterfly/header.php on line 90
method="get" class="d-flex justify-center align-center" id="search-form" action="https://bemybutterfly.com/">

O MARCE

Założycielka Marki Be My Butterfly, pomysłodawczyni, autorka projektów.
Zakochana w detalach i drobiazgach, żyjąca w przekonaniu, że to one tworzą dobry styl & design.


Miłośniczka podróży, muzyki fortepianowej, lingwistka na wysokich obcasach, a do tego niepoprawna optymistka z duszą artystyczną. Wielbicielka sceny, z obu stron, pasjonatka tworzenia, projektowania rzeczy niebanalnych, szukająca inspiracji na każdym kroku i w każdym miejscu na ziemi.

podpis

O marce Be my butterfly
A gdybym napisała, że nie mam wykształcenia kierunkowego, że projektuję pasją i intuicją, że modę omijam szerokim łukiem? W dzisiejszym świecie łatwo zgubić się wśród ciągłych zmian trendów. Pewnie dlatego nigdy nie mówię o sobie „projektantka” … Ale tak … w mojej firmie projektuję, to jest dla mnie najważniejsze, więc należy do mnie. Na każdym etapie powstawania haftowanej poduszki czuwam nad jakością, detalami, wykończeniem i niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość zawsze będę czuwała nad projektami Marki Be My Butterfly.

Jako kobieta najbardziej cenię minimalizm, ale w drobiazgach lubię przemycać ekstrawagancję. Kocham ponadczasowy styl i to definiuje moją Markę. Znakiem rozpoznawczym Be My Butterfly jest i zawsze będzie znakomita jakość, począwszy od wyjątkowych, wyselekcjonowanych tkanin po niezwykle precyzyjne szycie.

Niezmiernie cenię sobie kontakt z Klientami i ich opinie, dlatego sama prowadzę nasz profil na Instagramie, by na bieżąco móc śledzić Wasze potrzeby, opinie i odczucia, bo przecież dzięki Wam moja firma rozwija się podejmując kolejne wyzwania.

I to jest historia tej jednej haftowanej poduszki, a mamy ich więcej …

Otwórz więc szeroko okno i wpuść naszego motyla do swojej przestrzeni, a on zmieni ją w wyjątkowe wnętrze.
„Moda nigdy nie była dla mnie wyznacznikiem piękna, fascynowały mnie rzeczy ponadczasowe i unikatowe, zawsze doceniałam niebanalny design, będąc jednak wierną prostocie. W poszukiwaniu doskonałości zatrzymałam się na wyjątkowo szlachetnym, wywodzącym się z Indii, aksamicie łącząc go z wyszukanymi i nietuzinkowymi motywami pochodzącymi się różnych światów. Takie połączenie zawsze wygląda intrygująco, szykownie i luksusowo”.
K.D.

Inspiracja istnieje, ale musi Cię zastać przy pracy

Pablo Picasso