Warning: Undefined variable $aria_label in /home/bemybutter/domains/bemybutterfly.com/public_html/wp-content/themes/butterfly/header.php on line 90
method="get" class="d-flex justify-center align-center" id="search-form" action="https://bemybutterfly.com/">

ATELIER

Nasze unikatowe poduszki powstają w magicznym miejscu, gdzie praca przenika się z pasją, gdzie ciągłe udoskonalanie naszych produktów jest niezwykłą podróżą, w której jakość nie przestając być sztuką stała się nawykiem.

Naszą Markę definiuje niezwykła haftowana poduszka, która jest ukłonem w stronę ponadczasowej elegancji, perfekcji wykończenia i oryginalnego stylu. To dzięki ogromowi pracy ludzkiej i maszynowej powstaje ta jedna wyjątkowa wypełniona pasją poduszka.

Dlatego też współpracujemy z hafciarniami, które swoją pasję kontynuują od pokoleń, wspierają nas ogromnym doświadczeniem w trudnej sztuce haftu maszynowego zwłaszcza na aksamicie, by ta nadzwyczajna poduszka, która trafi w Twoje ręce, zachwyciła bez reszty jakością i designem.

Praca z zaprzyjaźnionymi szwalniami pozwala nam na osiągnięcie znakomitego efektu końcowego, bo stanowi ona ostatnie ogniwo w produkcji poduszki, którą osobiście nadzoruję na każdym etapie powstawania.