Warning: Undefined variable $aria_label in /home/bemybutter/domains/bemybutterfly.com/public_html/wp-content/themes/butterfly/header.php on line 90
method="get" class="d-flex justify-center align-center" id="search-form" action="https://bemybutterfly.com/">

PODUSZKI OUTDOOROWE

Jesteśmy przekonani, że najważniejszą cechą doskonałej poduszki outdoorowej jest jakość, dlatego wyszukane i wyjątkowe tkaniny, z których szyjemy nasze poduchy są trwałe, wytrzymałe, odporne na wilgoć i mikroorganizmy. Doskonale radzą sobie również ze szkodliwym promieniowaniem UV nie tracąc soczystych kolorów. To wszystko sprawia, że tkaniny zewnętrzne urastają do rangi materiałów do zadań specjalnych.

Jednak poduszkę doskonałą tworzą obok jakości tkaniny, również wyjątkowy design i perfekcyjne wykończenie. Skrupulatnie wyszukiwane, selekcjonowane i sprowadzane z różnych części świata tkaniny dają nieskończone możliwości aranżacji ciesząc nasze oczy w letnie dni. Wzory zaczerpnięte z lasów tropikalnych, głębin morskich czy zawsze aktualne motywy figur geometrycznych stworzą klimat, w jakim pokochasz odpoczywać.

Na chwilę obecną kolekcje poduszek outdoorowych wyceniane są indywidualnie i szyte na specjalne zamówienie, według preferencji Klienta.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.